DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Sanitárny silikón Ceresit CS 9 antracit 280 ml
Sanitárny silikón Ceresit CS 9 antracit 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sanitárny silikón Ceresit CS 9 antracit 280 ml3-7 dní10,10 €8,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte materiál na vyplnenie medzier medzi obkladačkami v kuchyni alebo kúpeľni? Budete potrebovať antracitový sanitárny silikón Ceresit. Výrobok má výnimočnú priľnavosť a škáry z neho vytvorené prežijú aj v miestnostiach vystavených vlhkosti. Prípravok jednoducho nanesiete pomocou priloženého aplikátora.
Vlastnosti a výhody
Ceresit CS 9 antracitový sanitárny silikón 280 ml je produkt, ktorý využijete pri renovácii. Účinné pri vypĺňaní medzier. Môžete ho použiť medzi dlaždice v kuchyni alebo kúpeľni. Jeho vynikajúce vlastnosti umožňujú použitie aj na toalete, v rohoch stien, v umývadle alebo v sprchovacom kúte. Je to tiež vynikajúci produkt na vyplnenie medzier v umývadlách. Antracitový sanitárny silikón Ceresit má veľmi dobrú priľnavosť. Vďaka tomu ho môžete použiť na sklo a porcelán, ale aj povrchovo smaltované materiály. Výrobok je trvácny a odolný voči čistiacim prostriedkom. Silikón je tiež chránený proti hubám a plesniam. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá vďaka priloženému aplikátoru.
- Odolný - odolný voči čistiacim prostriedkom
- Chránené proti hubám a plesniam
- Odolný voči domácim čistiacim prostriedkom
- Trvalo flexibilné
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sanitárny silikón |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Ceresite |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Hustota | 990 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -30 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 28 ml |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 9000101118452 |

1850 + recenzí








