DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- ścienny PCV panel Vilo Motivo 250/Q marmino blue 2,65 m2
ścienny PCV panel Vilo Motivo 250/Q marmino blue 2,65 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
ścienny PCV panel Vilo Motivo 250/Q marmino blue 2,65 m23-7 dní19,33 €15,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Panel vyrobený z PVC je funkčný ukončovací prvok určený na inštaláciu na steny. Skvele sa hodí do často používaných interiérov, pretože sa ľahko udržiava a nevyžaduje údržbu. Produkt si obľúbite aj pre jeho jednoduchú montáž a atraktívny vzor vyrobený 3D technológiou.
Vlastnosti a výhody
Renovácia si často vyžaduje opravu drobných defektov a vyrovnanie drobných nedostatkov stien. Nie vždy to však bude potrebné. Ak vás tlačí čas, použite na dokončenie stien prezentovaný panel. Pretože dokonale skryje nerovnosti povrchu, môžete ho namontovať bez toho, aby ste ho museli najskôr vyhladiť. Za doplnenie stojí aj to, že montáž panelov je jednoduchá a rýchla – pripevňujú sa napríklad špeciálnymi panelovými sponami alebo čalúnnickými sponkami. Panel dokonale ochráni povrch pred vodou, pretože je plne vodeodolný. Vďaka tomu je vhodný do miestností, kde je vysoké riziko postriekania stien. Navyše ho ľahko udržíte v čistote. Pozrite si celú ponuku PVC panelov na Castorama!
- Výrobok je vodeodolný a ľahko sa čistí
- Rýchla a jednoduchá inštalácia
- Vyrovnáva nerovné steny
- Bohaté farby
- Vzor vyrobený 3D technológiou poskytuje neobmedzené možnosti usporiadania; najvyššia kvalita; 100% vodotesný; rýchla a jednoduchá montáž; nie je potrebná údržba
Technické špecifikácie
| Marka | Vilo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | PVC |
| Pokrytie | 2,65 m² |
| Šírka produktu | 250 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Hmotnosť (kg) | 1,6 kg |
| Farba | Marmino modrá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Pokyny na inštaláciu | Pomocou panelových príchytiek alebo čalúnnických sponiek ho možno prilepiť priamo na stenu |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| séria | Motivo Classic |
| Kód produktu | 5905952209882 |

1850 + recenzí








