DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Šedé podlahové panely Viera Dub AC4 2,22 m2
Šedé podlahové panely Viera Dub AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Šedé podlahové panely Viera Dub AC4 2,22 m23-7 dní17,28 €14,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivé podlahové panely Viera Dub ponúkajú klasický dizajn s módnymi odtieňmi sivej. Majú vysokú triedu oderu, takže sa výborne hodia do miestností v dome, kde je veľká premávka – napríklad do obývačky. Vyznačujú sa jednoduchým systémom montáže. Sú vyrobené z odolnej HDF dosky odolnej voči poškodeniu. Nemajú frézovanie.
Vlastnosti a výhody
Dub v odtieňoch sivej? Ide o momentálne módnu farbu, ktorá dodá triedu a rozžiari každú miestnosť. Ponúkané podlahové panely Viera Dub sivý AC4 2,22 m2 sú riešením, ktoré dobre poslúži v klasicky aj moderne zariadených interiéroch. Výrobok sa vyznačuje vysokou triedou oderu - bude dobre fungovať v domácich miestnostiach s vysokou intenzitou dopravy. Tým, že sú panely vyrobené z HDF dosiek, sú odolné voči mechanickému poškodeniu a veľmi odolné. Vďaka použitiu moderných riešení je možná ich jednoduchá a rýchla inštalácia. Podlahové panely Dub Viera majú štruktúru dreva. Ponúkaný produkt nemá frézovanie, čo umožňuje vytvorenie rovnomerného povrchu podlahy. Pozrite si ďalšie panely dostupné v obchode!
- Klasický dizajn
- Vysoká trieda oderu
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | Žiadne skosenie |
| Kliknite na systém | Dvojitá západka |
| Farba | Dub Viera sivý |
| Hmotnosť (kg) | 15,5 kg |
| Kód produktu | 5907555420947 |

1850 + recenzí











