DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Šesťhranné zrkadlo 35 x 40 cm v čiernom ráme
Šesťhranné zrkadlo 35 x 40 cm v čiernom ráme
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Šesťhranné zrkadlo 35 x 40 cm v čiernom ráme3-7 dní77 €62,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte doplnky do vášho zrekonštruovaného interiéru? Alebo možno chcete zmeniť jeho vzhľad? Zrkadlo Hexagon v čiernom ráme je produkt, ktorý bude na tento účel ako stvorený. Rám je čierny, takže sa hodí do moderných a loftových aranžmánov. Môžete ich namontovať na prázdnu stenu alebo do spoločnosti obrazov či iných zrkadlových modelov
Vlastnosti a výhody
Zrkadlo Hexagon 35 x 40 cm v čiernom ráme je praktický výrobok, ktorý sa bude skvele hodiť do vášho interiéru. Vďaka svojim tmavým odtieňom sa hodí do elegantných a moderných aranžmánov. Dopĺňa aj podkrovné izby s pomerne strohým charakterom. Výrobok sa vyznačuje jedinečným geometrickým tvarom. Vďaka tomu vyzerá skvele samostatne alebo v kombinácii s inými nástennými dekoráciami. Zrkadlo Hexagon v čiernom ráme môžete zavesiť do každej miestnosti. Vyzerá skvele v kúpeľni, hale, dokonca aj v kuchyni alebo spálni. Rám je vyrobený z ekologického polystyrénu. Je odolný voči vode, takže ho môžete úspešne namontovať na stenu vo vlhkých miestnostiach. Pozrite si aj ďalšie farby rámu v našej ponuke
- Vodeodolný
- Rám vyrobený z ekologického polystyrénu
- Možno kombinovať do väčších kompozícií
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zarámované zrkadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hrúbka produktu | 17 mm |
| Šírka zrkadla | 350 mm |
| Šírka produktu | 375 mm |
| Výška zrkadla | 400 mm |
| Výška produktu | 435 mm |
| Hmotnosť (kg) | 1 kg |
| S rámom/bez rámu | S rámom |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Šesťhranné |
| Kód produktu | 5901554544178 |

1850 + recenzí








