DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Sidamo Keramická kamenina 120 x 120 cm leštená 2,88 m2
Sidamo Keramická kamenina 120 x 120 cm leštená 2,88 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sidamo Keramická kamenina 120 x 120 cm leštená 2,88 m23-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Leštená kamenina Sidamo Ceramstic je produkt, ktorý možno použiť na konečnú úpravu povrchov vo vnútri aj mimo budov. Môžete ho nalepiť na vodorovné aj zvislé plochy. Tento produkt je viacfarebný. Stupnica lesku zdôrazňuje estetický vzhľad. Kamenina je vo svetlej farbe, ktorá opticky zväčší každý priestor.
Vlastnosti a výhody
Kamenina Sidamo Keramstic 120 x 120 cm leštená 2,88 m2 je produkt, ktorý má všestranné využitie. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budov na estetickú povrchovú úpravu. Vďaka svojim jasným farbám opticky zväčší každý priestor. Veľkoformátová kamenina pôsobí mimoriadne esteticky. Leštená kamenina Sidamo Ceramstic je vyrobená z keramiky. Tento materiál zaručuje odolnosť a pevnosť. Produkt zo série Sidamo má veľkú veľkosť. Bude teda ideálnym doplnkom najmä do moderných interiérov. Leštený povrch zvýrazňuje jeho estetický vzhľad. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších modelov obkladov na dokončenie stien a podláh kdekoľvek.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Biela, šedá, zlatá |
| Pokrytie | 2,88 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| séria | Sidama |
| Hmotnosť produktu | 60 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140654 |

1850 + recenzí








