DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Siena kamenina 44 x 44 cm 1,37 m2
Siena kamenina 44 x 44 cm 1,37 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Siena kamenina 44 x 44 cm 1,37 m23-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Siena je zaujímavé riešenie, ktoré vám umožní vytvárať nádherné aranžmány. Výrobok s glazovaným povrchom je univerzálna dlažba, ktorú možno použiť na povrchovú úpravu stien a podláh. Mrazuvzdorná kamenina je ideálna pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Môžete ho použiť doma, v kancelárii alebo na verejnom mieste s typickou premávkou.
Vlastnosti a výhody
Gres Siena 44 × 44 cm 1,37 m2 dodá vašim interiérom jedinečný charakter. Povrch obkladu je pokrytý glazúrou a jemným reliéfom, vďaka čomu výrobok ešte lepšie imituje mramor. Dlažba je univerzálnym riešením, keďže ju môžete inštalovať ako na stenu, tak aj na podlahu. Kamenina Siena je mrazuvzdorná, takže ju môžete použiť v interiéri aj exteriéri. Protišmykový povrch zvyšuje bezpečnosť pri používaní dlaždíc. Výrobok so štvrtou triedou odolnosti proti oderu je možné použiť v byte, kancelárii alebo na verejnom mieste s bežnou premávkou. Prezentovaný produkt pochádza z rodiny Siena. V našej ponuke nájdete aj iné obklady imitujúce mramor. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou.
- Univerzálna glazovaná kamenina
- Na steny a podlahy
- Mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 440 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Pokrytie | 1,37 m² |
| Šírka produktu | 440 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Siena |
| Hmotnosť produktu | 28,75 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8431784118391 |

1850 + recenzí











