DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Sika Univerzálny silikón biely 280 ml
Sika Univerzálny silikón biely 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sika Univerzálny silikón biely 280 ml3-7 dní14,23 €11,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sika Universal biely silikón je odolný proti zmršťovaniu, praskaniu a zmene farby. Výrobok je tiež odolný voči starnutiu. Prípravok určený na stavebné tesnenia je možné použiť v exteriéri aj vo vnútri objektu. Aplikácia jednozložkového silikónu pre vás nebude náročná. Na aplikáciu prípravku použite kartušovú pištoľ.
Vlastnosti a výhody
Sika Universal biely silikón 280 ml je určený na neporézne povrchy. Jednozložkový tmel uľahčí renovačné práce. Produkt má krátky čas tuhnutia. Vďaka tomu bude práca prebiehať efektívnejšie. Univerzálny silikón je odolný voči starnutiu. Prípravok na báze acetátu silikónu je odolný aj proti zafarbeniu, zmršťovaniu a praskaniu. Bezrozpúšťadlový prípravok sa použije na zhotovenie stavebných tesnení. Výrobok je určený na použitie v interiéri aj exteriéri. Na konštrukčné tesnenia sa použije flexibilný biely silikón Sika Universal. Náš sortiment obsahuje viac produktov Sika, ktoré uľahčia renováciu.
- Veľmi dobrá priľnavosť k rôznym neporéznym podkladom
- Vysoká odolnosť proti starnutiu, zmršťovaniu, praskaniu a zmene farby
- Vysoká flexibilita a deformovateľnosť
- Bez obsahu rozpúšťadiel
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Pees |
| Lineárne pokrytie | 8 m |
| Čas kutikuly | 25 min |
| Hustota | 980 000 g/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 100 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -40 °C |
| Kapacita | 280 ml |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 7612894452334 |

1850 + recenzí








