DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Silikón Mapei Mapesil AC 114 antracit 310 ml
Silikón Mapei Mapesil AC 114 antracit 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Silikón Mapei Mapesil AC 114 antracit 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapesil silikón je odolný prípravok určený na tesnenie a spájanie sklenených a keramických povrchov. Môžete ním vyplniť medzery v podlahách a stenách vrátane dilatačných škár, pretože silikón je vysoko pružný. Produkt antracitovej farby má elegantný vzhľad, no v našej ponuke nájdete aj silikóny v iných farbách.
Vlastnosti a výhody
Mapesil silikón svojou vysokou funkčnosťou a výbornými dekoratívnymi vlastnosťami určite uspokojí každého užívateľa. Môžete ho použiť v kúpeľniach a kuchyniach, pretože je určený na utesnenie škár na sklenených a keramických povrchoch - s ním budete môcť urobiť aj tesné spojenie medzi keramickými zariadeniami a stenami. Prípravok je možné použiť aj v exteriéri, pretože je vysoko odolný voči poškodeniu vplyvom atmosférických faktorov. Elegantná antracitová farba výrazne zvýši atraktivitu vašich interiérov. Ak však hľadáte silikóny vo svetlejších odtieňoch, v našej ponuke ich ľahko nájdete.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník
- Dostupné rôzne farby
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; Po základnom nátere Primer FD má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tesniaca hmota |
|---|---|
| Typ balenia | Ks. |
| Marka | Mapei |
| Pokrytie | 12 m² |
| séria | Mapesil AC |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Doba schnutia nelepivá | 0,16 hod |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Sprcha |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Neobsahuje rozpúšťadlá | Neobsahuje rozpúšťadlá |
| Objem | 310 ml |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 8022452010200 |

1850 + recenzí








