DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Silikon Mapei Mapesil AC 133 piasek 310 ml
Silikon Mapei Mapesil AC 133 piasek 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Silikon Mapei Mapesil AC 133 piasek 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón je produkt používaný na vyplnenie škár na miestach vystavených vlhkosti. Vhodné na vyplnenie škár medzi keramickými alebo sklenenými dlaždicami. Môže sa použiť aj na utesnenie rohových spojov stien alebo tam, kde sa stretávajú so stropmi a podlahami. Spoj poskytuje vodotesné vlastnosti.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je vodeodolný, preto ho možno použiť na utesnenie kúpeľňového alebo kuchynského vybavenia. Môže sa použiť na škárovanie stien a podláh, ktoré sú dláždené a priamo vystavené vode, napríklad v sprchovacom kúte. Výrobok je určený na tesnenie škár medzi sklom, keramikou a eloxovaným hliníkom, z ktorého sa vyrábajú napríklad vedenia v sprchovacích kabínach. Je ideálny na utesnenie medzier, ktoré zostanú po inštalácii sanitárneho zariadenia. Silikón zaisťuje vynikajúcu tesnosť a odolnosť. Tým, že sa nedrobí a nepraská, zachováva si dokonalý vzhľad po dlhú dobu. Hladký povrch škárovacej hmoty sa tiež ľahko udržiava v čistote.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 31 ml |
| Farba | Piesok |
| Kód produktu | 8022452074462 |

1850 + recenzí









