DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Silikónový Mapei Mapesil AC 135 zlatý piesok 310 ml
Silikónový Mapei Mapesil AC 135 zlatý piesok 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Silikónový Mapei Mapesil AC 135 zlatý piesok 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón je typ tesniaceho materiálu, ktorý sa odporúča na vyplnenie medzier medzi keramickými obkladmi a inštalačnými otvormi v blízkosti sanitárneho vybavenia v kuchyni alebo kúpeľni. Hladký spoj, ktorý neabsorbuje vodu, zostáva čistý a lesklý po mnoho rokov. Zlatý pieskový silikón bude ladiť so žltými dlaždicami.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je vodeodolný, vďaka čomu je jeho povrch chránený proti rozvoju húb a plesní. Vďaka tomu je vhodný na utesnenie častí stien a podláh umiestnených na miestach priamo vystavených kontaktu s vodou, napríklad v sprchovacom kúte. Výrobok umožňuje utesniť škáry medzi sanitárnym zariadením a podlahou - poskytuje vynikajúcu priľnavosť ku sklu, keramike a eloxovanému hliníku, z ktorých sa často vyrábajú prvky sanitárneho zariadenia. Povrch škár zostáva lesklý dlho po vyčistení, vďaka čomu utesnený predmet alebo povrch steny vyzerá elegantne. Produkt je dostupný v mnohých farbách, z ktorých si môžete vybrať, takže ho ľahko zladíte s materiálmi, ktoré škárujete.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 31 ml |
| Farba | Zlatý piesok |
| Kód produktu | 8022452074509 |

1850 + recenzí









