DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Silikónový Mapei Mapesil AC 149 vulkanický piesok 310 ml
Silikónový Mapei Mapesil AC 149 vulkanický piesok 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Silikónový Mapei Mapesil AC 149 vulkanický piesok 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón má veľmi dobrú priľnavosť k podkladom ako sú glazované keramické obklady, sklenené mozaiky a hliníkové pásy používané v sprchovacích kabínach. Je vodeodolný, takže chráni škáry pred vlhkosťou a rastom mikroorganizmov a plesní. Jeho nenasiakavý povrch sa ľahko udržiava hygienicky čistý.
Vlastnosti a výhody
Silikón s vodeodolnými vlastnosťami zabraňuje prenikaniu nečistôt a vlhkosti do škárovaných škár - vďaka tomu poskytuje účinnú ochranu proti rastu plesní a iných mikroorganizmov na hotových povrchoch. Dokonale kombinuje sklenené a keramické obklady a ďalšie zariaďovacie prvky z týchto materiálov. Môžete ho použiť aj na škárovanie eloxovaného hliníka, z ktorého sú vyrobené sprchové panely a ďalšie časti vybavenia sprchových kabín. Silikón je dostupný v mnohých farbách. Tmavému podkladu sa hodí odtieň sivej – na jeho hladkom povrchu nie sú takmer viditeľné nánosy vápenca. Keďže silikón je nenasiakavý, ľahko sa čistí – neprenikajú doň nečistoty.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 31 ml |
| Farba | Sopečný piesok |
| Kód produktu | 8022452074547 |

1850 + recenzí









