DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Silikónový Mapei Mapesil AC 152 sladké drievko 310 ml
Silikónový Mapei Mapesil AC 152 sladké drievko 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Silikónový Mapei Mapesil AC 152 sladké drievko 310 ml3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapei Mapesil AC silikón zo sladkého drievka je silikónová hmota na báze kyseliny octovej. Výrobok je vysoko odolný voči plesniam. Môže sa použiť na utesnenie skla, keramiky a hliníka. Mapei Mapesil silikón je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Pozrite si zvyšok sortimentu Mapei v ponuke Castorama!
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte kvalitný silikón, ktorý bude vhodný pre rôzne typy spojov, máme pre vás produkt. V ponuke Castorama je Mapei Mapesil AC 152 silikón zo sladkého drievka 310 ml. Ide o jednozložkovú silikónovú hmotu na báze kyseliny octovej. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá. Ideálne na výrobu vodeodolných výplní. Výrobok je tiež odolný voči škodlivým účinkom plesní a húb. Mapei Mapesil silikón je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Preto sa výborne hodí do kúpeľní, ale aj k bazénom. Rozšírenie produktu je 25% oproti pôvodnému stavu. Produkt vystačí na 12 lineárnych metrov.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 180 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -40 °C |
| Kapacita | 310 ml |
| Farba | Šalvia |
| Kód produktu | 8022452102899 |

1850 + recenzí









