DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Škárovacia hmota Kreisel sivá klinker 10 kg
Škárovacia hmota Kreisel sivá klinker 10 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Škárovacia hmota Kreisel sivá klinker 10 kg3-7 dní35 €28,46 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovaciu hmotu Kreisel sivý klinker možno použiť na škárovanie rôznych druhov obkladov a tehál. Produkt môžete používať v interiéri aj exteriéri. Výsledný zvar bude trvanlivý a odolný voči oderu a vonkajším faktorom. Škárovacia hmota sa tiež vyznačuje vysokou priľnavosťou a trvácnou farbou.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota Kreisel sivá klinker 10 kg je určená na použitie vo vnútri aj mimo budov. Preto sa bude hodiť na škárovanie obkladov ako v kuchyni či kúpeľni, tak aj na terase či schodoch vedúcich ku vchodovým dverám. Prípravok môžete použiť na pokládku keramických, kameninových, klinkerových alebo betónových podláh. Skvele poslúži aj na tehly. Škárovacia hmota Kreisel sivá klinker umožňuje získať spoj s trvácnou farbou a vynikajúcimi vlastnosťami. Výsledný spoj sa vyznačuje vysokou priľnavosťou k okrajom obkladov a trvanlivosťou. Je odolný aj voči oderu a vplyvom vonkajších faktorov – vode či mrazu. V našej predajni nájdete klinkerovú škárovaciu hmotu v rôznych farbách, takže si ju môžete dokonale zladiť do svojich aranžmánov.
- Znižuje riziko zmeny farby
- Dlhotrvajúca farba
- Mrazuvzdorný
- Jednoduchá aplikácia
- Obmedzuje výkvety
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Materiál | Cement |
| Farba | Šedá |
| Výška nádoby | 200 mm |
| Šírka nádoby | 280 mm |
| Dĺžka nádoby | 190 mm |
| Kód produktu | 5907418012432 |

1850 + recenzí








