DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Škárovacia hmota na dlaždice Stegu 7 kg grafit
Škárovacia hmota na dlaždice Stegu 7 kg grafit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Škárovacia hmota na dlaždice Stegu 7 kg grafit3-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota vám umožní vyplniť škáry keramických, sklenených a kamenných obkladov. Môžete ho použiť na zvislé aj vodorovné plochy, v interiéri aj exteriéri. Dokonale ochráni vašu kúpeľňu pred vznikom plesní a húb a zabezpečí estetický a zdravý interiér. Produkt je dostupný vo viacerých farbách.
Vlastnosti a výhody
Stena alebo podlaha dokončená keramikou nie sú len dlaždice. Ich hlavným prvkom sú spoje, ktoré určujú vzhľad a odolnosť obkladu. Táto flexibilná malta je ideálna na škárovanie keramických a kameninových obkladov. Snívate o sklenenej alebo keramickej mozaike vo vašej kuchyni alebo kúpeľni, ktorá by zdôraznila charakter interiéru? Aj v tomto prípade je škárovacia hmota s vysokou priľnavosťou k podkladu veľmi užitočná a vďaka jej rýchloschnúcej receptúre si jej účinky rýchlo užijete. Produkt sa ľahko používa - malta sa ľahko pripravuje, je plastická a ľahko sa nanáša, čo vám umožní ľahko a rýchlo vyplniť medzery. Vytvára spoje vo farbe grafitu, ktoré ladia so svetlými a tmavými dlaždicami, buď konzistentné alebo kontrastné s celým obkladom. Naša ponuka obsahuje škárovaciu hmotu aj v iných farbách.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Fúgy |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Dĺžka nádoby | 230 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Hmotnosť produktu | 7 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Grafit |
| Kód produktu | 5907762305068 |

1850 + recenzí








