DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Škárovacia hmota na obklady Stegu, 7 kg, šedá
Škárovacia hmota na obklady Stegu, 7 kg, šedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Škárovacia hmota na obklady Stegu, 7 kg, šedá3-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Táto univerzálna malta nezanechávajúca stopy vám umožní škárovať rôzne druhy dlaždíc. Vďaka výbornej priľnavosti k podkladu je škárovacia hmota odolná voči prasklinám a oderu. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri, pretože je mrazuvzdorný a vodeodolný. Produkt je dostupný vo viacerých farbách.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota na dlaždice je univerzálna malta, ktorá nezanecháva stopy. Používa sa na škárovanie fasádnych obkladov, omietok, klinkeru, kameňa a pieskovca. Vďaka starostlivo vyvinutej technológii má optimálnu dobu tuhnutia, ktorá spolu s výbornou priľnavosťou k obkladom zaručuje vysokú odolnosť proti oderu a praskaniu. Túto šedú maltu môžete úspešne použiť na zvislé aj vodorovné plochy, čo vám umožňuje veľa možností usporiadania. Výrobok chráni nielen škáru, ale aj priľahlé povrchy dlaždíc proti hubám a plesniam a dodáva keramickým obkladom estetický vzhľad. V našom sortimente nájdete škárovaciu hmotu aj v iných farbách, takže si vyberiete tú, ktorá bude dokonale ladiť s dizajnom vášho interiéru.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Fúgy |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Dĺžka nádoby | 230 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť produktu | 7 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5907762305082 |

1850 + recenzí








