DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Sklolaminátový strop Diall stredný steh 135 g/m2 25 m
Sklolaminátový strop Diall stredný steh 135 g/m2 25 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sklolaminátový strop Diall stredný steh 135 g/m2 25 m3-7 dní53,24 €43,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sklolaminátová páska je určená na obloženie stropov - maskuje nerovnosti v omietke a chráni povrchy pred ďalším poškodením. Je odolný voči drhnutiu a je možné ho natierať. Je tiež necitlivý na vlhkosť. Vzhľad miestnosti spestrí vzor pripomínajúci tkaniny. K dispozícii je aj verzia určená na steny.
Vlastnosti a výhody
Obloženie stropu sklolaminátovou tapetou je skvelý nápad na jeho renováciu bez nutnosti omietania povrchu a nákladných rekonštrukcií. Materiál maskuje chyby a nerovnosti omietky a chráni ju pred ďalším praskaním. Sklenené vlákna sú prírodné suroviny, ktoré chránia steny pred vývojom roztočov a mikroorganizmov, preto sa odporúčajú pre alergikov. Tapetu je možné použiť na betón, sadrokartón a omietku. Dá sa aj viackrát maľovať, takže stenu jednoducho dorobíte vo farbe podľa vlastného výberu. Jeho zaujímavá textúra spestrí hotový povrch. V našej ponuke nájdete aj sklolaminátové tapety na obklady stien s rôznymi vzormi na výber.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | rolí |
| Marka | Vytočiť |
| Dĺžka produktu | 25 000 mm |
| Dĺžka rolky | 25 m |
| Pokrytie | 25 m² |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Hmotnosť papiera | 135 g/m² |
| Spôsob aplikácie | Nanášanie lepidla priamo na stenu |
| Možnosť maľovania | Možnosť maľovania |
| Odolnosť proti nárazu | Odolný voči nárazom |
| Hmotnosť produktu | 3400 g |
| Farebná skupina | biely |
| Kód produktu | 3663602902584 |

1850 + recenzí











