DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Skvelé okrúhle zrkadlo Perito 60 cm čierne
Skvelé okrúhle zrkadlo Perito 60 cm čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skvelé okrúhle zrkadlo Perito 60 cm čierne3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Okrúhle ozdobné zrkadlo
- Zavesenie na koženom remienku
- Vyrobené z kovu a skla
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Veľké rámové zrkadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Skvelé |
| Hĺbka produktu | 3 mm |
| Hĺbka rámu | 3 mm |
| Veľkosť | Veľký |
| Priemer rámu | 60 mm |
| Priemer sklenenej tabule | 59,7 mm |
| Šírka zrkadla | 60 mm |
| Výška zrkadla | 60 mm |
| séria | PERITO |
| Jemné | Jemné |
| Neobsahuje olovo | Neobsahuje olovo |
| Orientácia | Vertikálne |
| Samolepiace | Nelepiace |
| S rámom/bez rámu | S rámom |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Farba rámu | čierna |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Priemer produktu | 60 mm |
| Kód produktu | 5908262478948 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








