DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Sky Ceramstic glazovaná kamenina 60 x 60 cm 1,44 m2 28 kg
Sky Ceramstic glazovaná kamenina 60 x 60 cm 1,44 m2 28 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sky Ceramstic glazovaná kamenina 60 x 60 cm 1,44 m2 28 kg3-7 dní33,83 €27,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na pokrytie podláh sa používajú sklenené dlaždice Grey Ceramstic Sky. Môže byť použitý v interiéri aj exteriéri, pretože je odolný voči nízkym teplotám. Náter kameniny sa neopotrebováva, preto sa často používa vo verejných budovách a servisných a komerčných predajniach.
Vlastnosti a výhody
Sklenené dlaždice Grey Ceramstic Sky sú dokončovacím materiálom používaným v interiéri aj exteriéri. Vďaka použitiu jemne mletého oxidu kremičitého vo výrobnom procese je kamenina mimoriadne odolná a jej náter sa neodiera. Ďalšou výhodou výrobku je odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a mrazuvzdornosť, vďaka čomu možno výrobok úspešne použiť na povrchovú úpravu schodísk, terás či balkónov. Bude to ideálne riešenie na pokrytie podlahy v kuchyni, pretože je odolné voči chemikáliám. Obkladový materiál je odolný voči vlhkosti a intenzívnemu používaniu, takže si dlho zachová svoje estetické hodnoty.
- Matný povrch
- Digitálne tlačené vzory
- Vysoká odolnosť proti tepelným šokom
- Veľmi nízka absorpcia vody
- Rektifikované hrany
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Sky |
| Hmotnosť produktu | 28 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180160706 |

1850 + recenzí









