DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Slnečný expanzný bazén Bestway Safari 97 cm
Slnečný expanzný bazén Bestway Safari 97 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Slnečný expanzný bazén Bestway Safari 97 cm3-7 dní35,33 €28,73 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vaše dieťa môže zažiť vodné dobrodružstvo na svojom vlastnom dvore s detským bazénom Bestway Safari Sun so slnečnou clonou! Detský bazén Safari Sun Kiddie Pool, navrhnutý pre deti vo veku od 2 rokov, má priateľskú grafiku zebry a obsahuje nafukovaciu slnečnú clonu UV Careful, ktorá ochráni vaše dieťa pred ostrými slnečnými lúčmi počas hry. Okrem toho má tiež nafukovaciu podlahu, ktorá poskytuje dodatočné pohodlie pri striekaní a sedení v tieni. Kompaktný dizajn Safari Sun je ideálny pre záhradu alebo malú terasu, bazén sa dá ľahko nafúknuť, vyfúknuť a uskladniť na ďalšie roky. Hranie nebolo nikdy bezpečnejšie a pohodlnejšie ako s detským bazénom Bestway Safari Sun Shaded!
Technické špecifikácie
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
|---|---|
| Typ produktu | Sprchový bazén |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| Názov/číslo modelu | 52559 |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Priemer (cm) | 97 cm |
| výška (cm) | 66 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,07 kg |
| Kapacita (l) | 26L |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Zahrnuté | 1 bazén, opravná záplata |
| Vypúšťacia zátka | Vypúšťacia zátka nie je súčasťou dodávky |
| Vrátane rámu | Bez rámu |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Viacfarebné |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 6941607325490 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











