DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Garniže
- Šmýkačka so žabkou, biela, 10 ks.
Šmýkačka so žabkou, biela, 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Šmýkačka so žabkou, biela, 10 ks.3-7 dní6,38 €5,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Spona je určená na pripevnenie látok zdobiacich okenné otvory. Je vyrobený z tvrdého polyvinylchloridu, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči akémukoľvek poškodeniu a zafarbeniu. Biely produkt sa perfektne hodí k ostatným bielym prvkom série.
Vlastnosti a výhody
Spona je nevyhnutnou súčasťou pri vytváraní záclonových tyčí, pretože práve klip sa používa na pripevnenie všetkých druhov záclon a závesov. Posuvná spona sa ľahko pohybuje s tkaninami, ktoré sú k nej pripevnené. Je vyrobený z tvrdého polyvinylchloridu, vďaka čomu si zachováva pôvodný vzhľad po mnoho rokov, pretože je odolný voči mechanickému poškodeniu, deformácii a zmene farby vplyvom UV lúčov. Biely výrobok dokonale ladí s ostatnými prvkami série v rovnakej farbe, pretože spolu s nimi vytvára estetický celok dokonale zvýrazňujúci prednosti okenného otvoru. Balenie obsahuje 10 klipov, ktoré stačia na zavesenie dlhej záclony alebo závesu.
- Jednoduchá montáž
- Hodí sa na všetky koľajnice so 6 mm koľajnicou
- Silné držanie látky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pošmyknite sa žabou |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 130 mm |
| Hĺbka produktu | 20 mm |
| Šírka produktu | 70 mm |
| Farba | biely |
| Materiál | Kovové a plastové |
| Kód produktu | 5907737291587 |

1850 + recenzí








