DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- SPC Calacatta vinylový nástenný panel 95 x 200 cm 1,9 m2
SPC Calacatta vinylový nástenný panel 95 x 200 cm 1,9 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
SPC Calacatta vinylový nástenný panel 95 x 200 cm 1,9 m23-7 dní140 €113,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylová stena SPC Calacatta vám umožní dokončiť vašu stenu estetickým a odolným spôsobom. Produkt zaisťuje rýchlu premenu akéhokoľvek interiéru. Ľahko sa udržiava v čistote. Ide o vodeodolný materiál, ktorý dobre funguje vo vlhkých miestnostiach. Montáž panelov je jednoduchá a intuitívna. Vyžaduje použitie lepidla. Nezaberie to ani veľa času.
Vlastnosti a výhody
SPC Calacatta vinylový nástenný panel 95 x 200 cm 1,9 m2 je dokončovací materiál, ktorý je možné použiť vo vnútri budov. Tento produkt je vodeodolný. Možno ho teda použiť v kúpeľni alebo kuchyni. Inštalácia tohto prvku bude nielen jednoduchá, ale aj intuitívna. Na trvalé pripevnenie panelu k povrchu steny použite lepidlo. Vinylová stena SPC Calacatta je biela. Je to nielen univerzálny produkt, ale aj materiál, ktorý opticky zväčší interiér. Udržať ho v čistote nebude vôbec ťažké. Povrch upravený týmito panelmi ľahko vyčistíte. Pozrite si ďalšie vzory dostupné v predajniach Castorama. Môžete použiť aj iné dokončovacie materiály.
- Rýchla premena interiéru
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Vodeodolný materiál
- Jednoduchá a intuitívna inštalácia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dekoratívny stenový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Šírka produktu | 950 mm |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Náradie potrebné na montáž | Vodováha, ceruzka, rezací nôž, gumené kladivo, prísavka na sklo a obkladačky, lepidlo, silikón |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Calacatta |
| Materiál | Kamenný polymérový kompozit (SPC) |
| Návod na inštaláciu | Potrebné materiály: vodováha, ceruzka, rezací nôž, gumené kladivo, prísavka na sklo a dlaždice, lepidlo, silikón |
| Kód produktu | 5905952283066 |

1850 + recenzí









