DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- SPC Kronostep Malt Tree vinylové podlahové panely 1,97 m2
SPC Kronostep Malt Tree vinylové podlahové panely 1,97 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
SPC Kronostep Malt Tree vinylové podlahové panely 1,97 m23-7 dní41,67 €33,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Malt Tree sú funkčným a efektívnym spôsobom dokončenia podlahy. Ich výhodou je plná nepremokavosť a vysoká kvalita a odolnosť materiálu SPC použitého na ich výrobu. Panely majú vysokú triedu použiteľnosti 32. Balenie obsahuje 8 kusov produktu. Pozrite si našu ponuku a vyberte si aj správnu podlahovú podložku na inštaláciu.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte odolný materiál na konečnú úpravu, ktorý sa dá aplikovať na rôzne povrchy, vyberte si vinylové podlahové panely SPC Kronostep Malt Tree 1,97 m2. Sú veľmi odolné a vďaka SPC materiálu použitému na ich výrobu môžete počítať aj s odolnosťou proti deformácii a poškodeniu. Klasická farba dreva bude vyhovovať rôznym štýlom interiérového dizajnu, vrátane tých na verejných miestach. Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Malt Tree je možné vďaka svojim tesným zámkom použiť aj v kúpeľni. Sú vhodné na kombináciu s vodným a elektrickým podlahovým kúrením. Produkt sa odporúča aj ľuďom, ktorí od panelov očakávajú dobrú akustickú izoláciu. Pri nákupe v našom obchode si nezabudnite dokúpiť príslušenstvo potrebné na inštaláciu panelov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 1,97 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Podrobnosti o záruke | 15 rokov na domáce použitie |
| Typ podlahy | Prémiový vinyl s click systémom |
| Hmotnosť (kg) | 16 kg |
| Vyžaduje sa lepidlo | Nie je potrebné žiadne lepidlo |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Sladovník |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907501812932 |

1850 + recenzí









