DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- SPC Kronostep Waterlily vinylové podlahové panely 1,97 m2
SPC Kronostep Waterlily vinylové podlahové panely 1,97 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
SPC Kronostep Waterlily vinylové podlahové panely 1,97 m23-7 dní38,19 €31,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Waterlily sú plne vodeodolným produktom, ktorý možno použiť na konečnú úpravu povrchov v byte aj v kancelárii. Sú vyrobené z pevného SPC materiálu odolného voči poškodeniu. Produkt môžete nainštalovať rýchlo a efektívne svojpomocne vďaka možnosti montáže bez použitia lepidla. V ponuke Castoramy sú aj ďalšie farby panelov Kronostep.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte odolný a elegantný dokončovací materiál na podlahu, kúpte si vinylové podlahové panely SPC Kronostep Waterlily 1,97 m2. Ide o produkt pre ľudí, ktorí očakávajú vysokú životnosť a vodeodolnosť. Materiál SPC použitý na výrobu panelov zaručuje odolnosť proti preliačinám a deformáciám, stabilitu a akustickú izoláciu. Navyše je bezpečný pre ľudí a životné prostredie, pretože neobsahuje škodlivé látky. Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Waterlily je možné použiť doma aj na verejných miestach. Vďaka tesným zámkom ich môžete umiestniť aj do kúpeľne. Výrobok je kompatibilný s vodným podlahovým vykurovaním a nízkoteplotným elektrickým vykurovaním. V našom sortimente nájdete aj laminované panely.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Hmotnosť (kg) | 16 kg |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907501812956 |

1850 + recenzí









