DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazénová chémia
- Stapar voda prostriedok na zvýšenie pH 1 kg
Stapar voda prostriedok na zvýšenie pH 1 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stapar voda prostriedok na zvýšenie pH 1 kg3-7 dní13,30 €10,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prípravok na zvýšenie pH vody Stapar je výborný prípravok, vďaka ktorému môžete zvýšiť hladinu pH v bazénovej vode. Produkt je mimoriadne účinný, môžete ho používať dlhodobo. Prípravok je pre kúpajúcich sa úplne bezpečný. Prostriedok sa rozpúšťa vo vode počas mihnutia oka a zabraňuje tomu, aby voda zozelenala.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte účinný prípravok na zvýšenie pH vody v bazéne? Stapar 1 kg, prostriedok zvyšujúci pH vody, bude na túto úlohu ako stvorený. Pravidelne kontrolujte a regulujte pH vody v bazéne. Používanie prípravku je mimoriadne dôležité, pretože vám umožňuje uistiť sa, že ostatné bazénové chemikálie fungujú. Prípravok sa vyznačuje vysokou účinnosťou, takže vydrží dlhšie. Je dostupný v 1 kg tégliku. Stapar, prostriedok zvyšujúci pH vody, sa odporúča používať večer. Veľmi rýchlo sa rozpúšťa vo vode. Prostriedok zabraňuje zozelenaniu vody. Použitie prípravku je úplne bezpečné. Predajňa Castorama má široký sortiment produktov pre starostlivosť o bazén.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Príprava na zvýšenie PH |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Stapar |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Šírka nádoby | 100 mm |
| Výška nádoby | 105 mm |
| Typ kontajnera | Jar |
| Hmotnosť produktu | 1000 g |
| Materiál nádoby | Plastové |
| Kód produktu | 5908258389913 |

1850 + recenzí








