DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Stegu Comfort mestské/čierne nástenné lišty, 5 prvkov
Stegu Comfort mestské/čierne nástenné lišty, 5 prvkov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu Comfort mestské/čierne nástenné lišty, 5 prvkov3-7 dní53,24 €43,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mestská/čierna 5-prvková nástenná lišta Stegu Comfort je obľúbeným dokončovacím prvkom. Ponúka obrovské možnosti pri navrhovaní a zariaďovaní interiérov. Zloženie je veľmi jednoduché a zvládnete to aj sami. Výhodou produktu je aj jeho pevná konštrukcia a estetické spracovanie. V našej predajni nájdete aj ďalšie lamely Stegu Comfort.
Vlastnosti a výhody
Stegu Comfort urban/black 5-prvkové nástenné lišty majú dekoratívnu a funkčnú funkciu. Ponúka obrovské možnosti usporiadania, a preto sa tak často objavuje v interiéroch domácností a kancelárií. Výrobok je vyrobený z prírodnej suroviny s certifikátom FSC. To znamená, že materiál sa získava len z kontrolovaných oblastí. Vďaka MDF doske je konštrukcia odolná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Stegu Comfort urban/black 5-prvkové nástenné lišty je možné namontovať vertikálne alebo horizontálne. Na montáž budete potrebovať iba lepidlo. Vďaka tomu bude práca prebiehať v čistom prostredí a samotné lišty nezaťažia stenu. V našom obchode nájdete aj ďalšie možnosti líšt Stegu Comfort.
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dekoratívny stenový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 2650 mm |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka produktu | 246 mm |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Hmotnosť (kg) | 9,2 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Sivá/čierna |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907762314954 |

1850 + recenzí











