DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Stegu Comfort orieškové/čierne nástenné lišty, 5 prvkov
Stegu Comfort orieškové/čierne nástenné lišty, 5 prvkov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu Comfort orieškové/čierne nástenné lišty, 5 prvkov3-7 dní53,24 €43,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stegu Comfort oriešková/čierna 5-prvková nástenná lišta je obľúbeným dekoračným prvkom. Môže byť použitý vo vnútri budov. Ponúka obrovské možnosti usporiadania. Má moderný charakter a vyniká vynikajúcim spracovaním. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie zaujímavé varianty lamiel Stegu Comfort.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte inšpiráciu na spestrenie výzdoby vášho bytu? Stegu Comfort oriešková/čierna 5-prvková nástenná lišta splní vaše očakávania. Môžete ho použiť v každej miestnosti, dokonca aj v kancelárii. Tmavé farby budú dobre fungovať v mnohých aranžmánoch. Bude sa hodiť k modernému aj klasickému nábytku. Stegu Comfort oriešková/čierna 5-prvková nástenná lišta je vyrobená z MDF materiálu. Prírodná surovina má certifikát FSC. To zase znamená, že pochádza z kontrolovaných oblastí. Lamely môžete pripevniť vertikálne alebo horizontálne. Na to použijete lepidlo. Vďaka tomu zvládnete čistú montáž behom chvíľky aj sami. Pozrite si aj ďalšie lamely z kolekcie Linea Comfort.
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dekoratívny stenový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 2650 mm |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka produktu | 246 mm |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Hmotnosť (kg) | 9,2 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Orech/čierna |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907762314930 |

1850 + recenzí











