DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Stegu Linea Svetlý drevený panel, svetlý dub, 0,58 m2
Stegu Linea Svetlý drevený panel, svetlý dub, 0,58 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu Linea Svetlý drevený panel, svetlý dub, 0,58 m23-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevený panel Stegu Linea Light svetlý dub jednoducho pripevníte na čistý a hladký povrch. Celá z dreva môže zdobiť napríklad kuchynský ostrovček alebo okolie krbu. S týmto prvkom vytvoríte aj dekoratívnu stenu v tmavom grafitovom odtieni. Výrobok je už impregnovaný, takže ho nemusíte dodatočne chrániť
Vlastnosti a výhody
Drevený panel Stegu Linea Light, dub svetlý 0,58 m2, je produkt, s ktorým vytvoríte dekoratívnu stenu. Môžete ho použiť aj ako dekoračný prvok na kuchynský ostrovček alebo obloženie krbu. Skvele sa hodí ako dokončovací prvok steny, napríklad dekoratívna lišta pri zemi alebo strope. Venujte pozornosť modernému dizajnu. Výrobok je esteticky dokončený a má trojrozmerný tvar. Drevený panel Stegu Linea Svetlý dub 0,58 m2 možno rýchlo nainštalovať na čistý a hladký povrch. Môžete to urobiť pomocou lepidla bez špeciálnych nástrojov. Tento prvok vám umožní okamžite zmeniť miestnosť bez väčšej rekonštrukcie. Výrobok je vyrobený z dreva a pochádza zo série Linea. Je certifikovaný FSC
- Netradičná úprava interiéru
- Vyrobené z kvalitného dreva
- Jednoduchá montáž
- Ekologická výroba
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 760 mm |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| séria | Linea |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Hmotnosť (kg) | 2,4 kg |
| Farba | Svetlý dub |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5907762312509 |

1850 + recenzí











