DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Stegu nástenné lišty 275 x 17,6 cm dub/biela 3 prvky
Stegu nástenné lišty 275 x 17,6 cm dub/biela 3 prvky
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu nástenné lišty 275 x 17,6 cm dub/biela 3 prvky3-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvalitné 3-prvkové nástenné lišty dub Stegu/biele sú výbornou voľbou pre ľudí, ktorí chcú premeniť svoj interiér. Používa sa na pripevnenie na stenu pomocou lepidla. Tento prvok má dekoratívnu funkciu. Účinne tiež oddeľuje jednu zónu od druhej v miestnosti. Vyrobené z MDF dosky s dubovou dyhou zaručuje prirodzený vzhľad
Vlastnosti a výhody
Stegu nástenná lamela 275 x 17,6 cm dub/biela 3 prvky je odolný a odolný výrobok, ktorý je možné namontovať priamo na stenu. Je dôležité, aby bol povrch hladký a čistý. Tento prvok sa dá využiť mnohými spôsobmi. Vďaka vertikálnej štruktúre dokonale opticky zväčší interiér. Zároveň dodáva miestnostiam štýlový charakter. Navyše takýto drevený prízvuk v byte vytvára útulnú atmosféru. Tento dokončovací prvok zo série Linea môžete použiť na oddelenie priestoru, napríklad kuchynky od obývačky. Nástenná 3-dielna lišta Stegu dub/biela je vyrobená z MDF dosky s dubovou dyhou. Montuje sa pomocou lepidla. Výrobok je certifikovaný FSC. Pozrite si aj ďalšie dokončovacie prvky v našej rozsiahlej ponuke predajne Castorama
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 275 cm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Hmotnosť (kg) | 8,8 kg |
| séria | Linea |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Biela/dub |
| výška (cm) | 17,6 cm |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| Kód produktu | 5907762312394 |

1850 + recenzí











