DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Stegu nástenné lišty 275 x 17,6 cm dub/čierna 3 prvky
Stegu nástenné lišty 275 x 17,6 cm dub/čierna 3 prvky
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu nástenné lišty 275 x 17,6 cm dub/čierna 3 prvky3-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jedinečné izby vyžadujú jedinečnú výzdobu. Môžete ho vytvoriť pomocou kvalitných dizajnových prvkov vrátane nástenných líšt dub Stegu/čierna. Výrobok je vyrobený z MDF dosky s dubovou dyhou. Vyznačuje sa moderným a prírodným dizajnom. Použite ho na dekoráciu interiéru vášho domova alebo firmy
Vlastnosti a výhody
Stegu nástenné lišty 275 x 17,6 cm dub/black 3 elements veľmi dobre poslúžia ako súčasť dekorácie vašej izby. Výrobok je vyrobený z MDF dosky s dubovou dyhou, takže sa bude veľmi dobre vynímať v moderných interiéroch. Možnosti jeho využitia sú prakticky neobmedzené. Môžete inštalovať vertikálne aj horizontálne. Vytvorte jedinečnú, trojrozmernú kompozíciu bez použitia špecializovaných nástrojov. Na inštaláciu potrebujete iba príslušné lepidlo. Stegu dub/čierne 3-prvkové nástenné lišty majú certifikát FSC®. To znamená, že jeho produkcia bola v súlade s biologickým dobrom lesa. Ak hľadáte ďalšie prvky dekorácie interiéru, pozrite si ponuku Castorama. Nájdete tam aj zvyšok kolekcie Linea
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 275 cm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Hmotnosť (kg) | 8,8 kg |
| séria | Linea |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Čierna/dub |
| výška (cm) | 17,6 cm |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| Kód produktu | 5907762312370 |

1850 + recenzí











