DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm čierna/dub 1 element
Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm čierna/dub 1 element
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm čierna/dub 1 element3-7 dní23,88 €19,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stegu čierne/dubové nástenné lišty sú dekoratívnym prvkom, ktorý vám umožní vytvoriť jedinečnú nástennú dekoráciu. Výrobok je vyrobený z MDF dosky s dubovou dyhou. Môžete ho namontovať vertikálne aj horizontálne. Vďaka tomu môžete vytvoriť jedinečnú štruktúru, ktorá urobí úžasný dojem na ľudí vo vnútri miestnosti
Vlastnosti a výhody
Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm čierna/dub 1 element veľmi dobre poslúžia ako súčasť aranžmánu na stenu. Bol vyrobený z dubu, vďaka čomu vyzerá jedinečne. Pozoruhodná je univerzálna čierna farba, takže si ju ľahko zladíte so svojím interiérom. Produkt je možné inštalovať vertikálne aj horizontálne. Vďaka tomu máte úplnú slobodu pri výbere konštrukcie, ktorá bude miestnosť zdobiť. Nástenné lišty Stegu čierna/dub 1 dodajú miestnosti eleganciu a zdôraznia jej prírodný štýl. Výrobok má certifikát FSC®, čo znamená, že bol vyrobený bez narušenia biologickej pohody lesov. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá, stačí použiť príslušné lepidlo. Predajňa Castorama ponúka ďalšie dekoratívne prvky vrátane produktov zo série Linea
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 275 cm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,95 kg |
| séria | Linea |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub/čierna |
| výška (cm) | 6,4 cm |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| Kód produktu | 5907762312349 |

1850 + recenzí











