DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm dub/biela 1 element
Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm dub/biela 1 element
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm dub/biela 1 element3-7 dní23,48 €19,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stegu dub/biele nástenné lišty, 1 prvok, dodajú vašej izbe nový, prirodzenejší vzhľad. Výrobok je vyrobený z MDF dosky s dubovou dyhou, vďaka čomu je odolný a vyzerá jedinečne. Vďaka svojej bielej farbe dokonale zapadne do interiérov v škandinávskom štýle. Model je certifikovaný FSC®
Vlastnosti a výhody
Stegu nástenná lamela 275 x 6,4 cm dub/biela 1 prvok je interiérový dizajnový prvok, ktorý vám umožní rýchlo premeniť vaše štyri steny. Tento model je možné inštalovať vertikálne aj horizontálne, čo vám dáva prakticky neobmedzené možnosti zdobenia zvoleného povrchu. Použite ho na vytvorenie trojrozmernej kompozície, ktorá zapôsobí na ľudí v miestnosti. Nástenná lišta dub Stegu/biela 1 je vyrobená v univerzálnej farbe, takže nebudete mať problém zladiť ju s ostatnými prvkami dekoru. Produkt určite zapadne do interiérov v škandinávskom štýle. Ak hľadáte ďalšie modely na dekoráciu interiéru, nájdete ich v ponuke predajne Castorama. Čakajú tam na vás aj ďalšie modely zo série Linea
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 275 cm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,95 kg |
| séria | Linea |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Biela/dub |
| výška (cm) | 6,4 cm |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| Kód produktu | 5907762312387 |

1850 + recenzí











