DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm dub/čierna 1 element
Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm dub/čierna 1 element
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm dub/čierna 1 element3-7 dní23,48 €19,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stegu dub/čierne nástenné lišty môžete použiť na premenu akejkoľvek miestnosti. Tento produkt vám pomôže zmeniť charakter vašich štyroch stien. Je to spôsobené tým, že bol vyrobený z MDF dosky s dubovou dyhou. Vďaka tomu pôsobí jedinečne. Použite nástenné lišty na vytvorenie jedinečnej, trojrozmernej dekorácie na stenu
Vlastnosti a výhody
Stegu nástenné lišty 275 x 6,4 cm dub/čierna 1 prvok sú veľmi dobrou voľbou, ak chcete zmeniť charakter miestnosti. Produkt vám umožňuje vytvoriť jedinečnú štruktúru. Existuje mnoho spôsobov, ako ho použiť. Tento model môžete namontovať vertikálne aj horizontálne. Vďaka nízkej hmotnosti ho môžete bezpečne nainštalovať aj na strop, stačí použiť príslušné lepidlo. Stegu dub/čierne nástenné lišty, 1 prvok, sú vyrobené v univerzálnej a veľmi elegantnej farbe. Vďaka tomu dobre poslúži v interiéri firmy či domácnosti zariadenej v modernom štýle. Model sa tiež veľmi ľahko udržiava v čistote. Stačí ho pravidelne utierať handričkou. Predajňa Castorama ponúka ďalšie položky zo série Linea
- Moderný dizajn
- Vyrobené z prírodnej suroviny
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 275 cm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,95 kg |
| séria | Linea |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Čierna/dub |
| výška (cm) | 6,4 cm |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| Kód produktu | 5907762312363 |

1850 + recenzí










