DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Stegu Pino grafitový uhlíkový drevený panel 0,6 m2
Stegu Pino grafitový uhlíkový drevený panel 0,6 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu Pino grafitový uhlíkový drevený panel 0,6 m23-7 dní39,76 €32,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete dokončiť dekoratívnu stenu, diverzifikovať kuchynský ostrov alebo priestor krbu? Ideálnym produktom je grafitový uhlíkový drevený panel Stegu Pino. Ide o produkt tmavého odtieňa, ktorý bude dobre fungovať v mnohých aranžmánoch. Aj keď je prvok vyrobený z dreva, nemusíte ho dodatočne impregnovať. Pripevníte ho lepidlom
Vlastnosti a výhody
Drevený grafitový karbónový panel Stegu Pino 0,6 m2 je dokončovacím produktom, ktorý má aj dekoratívnu funkciu. Úspešne ho nainštalujete napríklad na kuchynský ostrovček. Skvele sa bude hodiť ako dekorácia okolo krbu, ale aj ako súčasť steny v izbe. Môžete ním vyplniť aj celú plochu, od stropu až po podlahu. Drevený grafitový uhlíkový panel Stegu Pino má tmavý grafitový odtieň. Vďaka tomu vyzerá skvele v moderných, loftových aj klasických aranžmánoch. Výrobok je vyrobený z dreva. Impregnácie sa však báť nemusíte, pretože prvok je pokrytý ochrannou vrstvou. Je certifikovaný FSC a pochádza zo série Wood Collection. Pozrite si aj ďalšie dokončovacie prvky v našej rozsiahlej ponuke
- Netradičná úprava interiéru
- Vyrobené z kvalitného dreva
- Jednoduchá montáž
- Ekologická výroba
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| séria | Kolekcia dreva |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Hmotnosť (kg) | 0,98 kg |
| Farba | Grafit |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5907762312479 |

1850 + recenzí











