DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Stegu Rustical škárovacia hmota 15 kg biela
Stegu Rustical škárovacia hmota 15 kg biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu Rustical škárovacia hmota 15 kg biela3-7 dní40,36 €32,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Murovacia malta je hotová suchá zmes vyrábaná na báze vysokokvalitného cementového spojiva, kremenných plnív a rafinačných prísad. Jeho použitie je veľmi pohodlné a jednoduché – stačí ho zmiešať s vodou. Vyznačuje sa vysokým stupňom plasticity a dobrou priľnavosťou. Výsledné spoje sú odolné voči mrazu a vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
Malta je určená na tradičné murárske práce, ako je stavba stien z tehál, dutých tehál a iných keramických, betónových alebo vápennopieskových materiálov. Ak hľadáte produkt, ktorý je vhodný na škárovanie pivníc a základov, Rustical škárovacia hmota je na tento účel ako stvorená. Vďaka odolnosti voči negatívnym teplotám a vlhkosti ju úspešne využijete na stavbu nadzemných aj podzemných podlaží. Hotovú bielu maltu pripravíte veľmi jednoducho a rýchlo – stačí zmiešať suchú zmes s vodou. Produkt sa vyznačuje vysokou účinnosťou - šetríte tak svoj čas a peniaze. V našej ponuke nájdete aj ďalšie hotové malty, z ktorých si môžete vybrať takú, ktorá bude svojimi parametrami dokonale vyhovovať vašim potrebám.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Fúgy |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Výška nádoby | 300 mm |
| Dĺžka nádoby | 300 mm |
| Šírka nádoby | 225 mm |
| Maximálna teplota aplikácie | 20 °C |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Hmotnosť produktu | 15 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907762305150 |

1850 + recenzí








