DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Stegu škárovacia hmota na obklady 7 kg krém
Stegu škárovacia hmota na obklady 7 kg krém
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu škárovacia hmota na obklady 7 kg krém3-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota je vďaka vysokej priľnavosti k obkladom určená na škárovanie keramických, kameninových, prírodného kameňa a sklenenej mozaiky. Je mrazuvzdorná a vodotesná, takže je ideálna na terasy, balkóny a podlahové kúrenie. Náš sortiment obsahuje maltu v niekoľkých univerzálnych farbách, ktoré sa hodia k väčšine obkladov.
Vlastnosti a výhody
Vodou riediteľná malta je určená na vypĺňanie škár keramických, kameninových a kamenných obkladov a dlažieb. Vďaka svojej flexibilite sa odporúča na obklady lepené na stabilne osadené dosky na báze dreva, sadrokartónové dosky a omietky, čo vám dáva veľa možností využitia. Výrobok je vysoko odolný voči tvorbe húb, plesní a rias, čo umožňuje dlhodobo zachovať estetiku obkladu a zdravú klímu vo vašej domácnosti. Rýchlotuhnúca receptúra výrazne urýchľuje začiatok čistenia obkladu a po krátkom čase budete môcť využívať zrekonštruovanú miestnosť a tešiť sa z trvácnosti povrchovej úpravy. V našom sortimente nájdete farbu škárovacej hmoty, ktorá dokonale ladí s celým dizajnom interiéru.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Fúgy |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Dĺžka nádoby | 230 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť produktu | 7 kg |
| Farebná skupina | Krémová |
| Farba | Krémová |
| Kód produktu | 5907762305051 |

1850 + recenzí








