DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Stegu Tavola grafitový drevený panel 0,48 m2
Stegu Tavola grafitový drevený panel 0,48 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stegu Tavola grafitový drevený panel 0,48 m23-7 dní33,25 €27,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevený grafitový panel Stegu Tavola je prvkom, ktorý využijete pri dokončovaní interiéru. Vyznačuje sa trojrozmernou štruktúrou, ktorá vytvára priestranné usporiadanie v miestnosti. Výrobok je impregnovaný, t.j. chránený pred vonkajšími vplyvmi a pripravený na pripevnenie lepidlom. Efekt tieňovania a tmavý odtieň jej dodávajú na šarme
Vlastnosti a výhody
Grafitový drevený panel Stegu Tavola 0,48 m2 je ideálny na úpravu interiéru. Je určený na dekoráciu častí stien, kuchynského ostrovčeka alebo okolia krbu. Môžete ho použiť mnohými spôsobmi v závislosti od usporiadania, ktoré si vyberiete. Tmavý odtieň sa hodí do moderných interiérov, no doplní aj klasické izby. Grafitový drevený panel Stegu Tavola má trojrozmernú štruktúru. Vďaka tomu sa interiér zdá väčší. Produkt môžete pripevniť pomocou lepidla priamo na hladký a čistý povrch. Tento prvok dodáva elegantný charakter. Je už impregnovaný, takže nemusíte používať ďalšie prípravky. Vyrobené z dreva sa premieta do odolnosti. Pozrite si aj ďalšie rozmery a tvary panelov v našom sortimente
- Netradičná úprava interiéru
- Vyrobené z kvalitného dreva
- Jednoduchá montáž
- Nedostatok opakovateľnosti vzoru
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 780 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Šírka produktu | 190 mm |
| séria | Kolekcia dreva |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Farba | Grafit |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5907762312493 |

1850 + recenzí








