DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Stopkový brúsny kotúč pre píly Dremel 5,6 mm 3 ks.
Stopkový brúsny kotúč pre píly Dremel 5,6 mm 3 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stopkový brúsny kotúč pre píly Dremel 5,6 mm 3 ks.3-7 dní20,77 €16,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pevný brúsny kotúč pre píly Dremel vám umožní jednoduché nabrúsenie reťaze pre mnohé modely píl. Presný brúsny kameň pracuje rýchlo a spoľahlivo a pomaly sa opotrebováva. Súprava obsahuje tri prvky vyrobené z odolných materiálov. Profesionálne elektrické náradie Dremel kúpite aj v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Aby vám reťazová píla dlho a bez problémov slúžila, musíte sa postarať o jej ostrenie a údržbu. Ponúkaný brúsny kotúč pre píly Dremel vám pomôže pripraviť prístroj na prácu. Vďaka odolnému abrazívnemu materiálu precízne nabrúsite zuby reťaze rýchlo a jednoducho. Brúsny kotúč Dremel s hrotmi píly 5,6 mm 3 ks je vhodný na použitie s mnohými modelmi píl. Každý z troch prvkov v súprave je možné použiť mnohokrát. Aby ste brusivo použili rovnomerne, použite celú jeho dĺžku. Dávajte si tiež pozor, aby ste reťaz príliš nenaostrili. Pri práci dbajte na zladenie veľkosti brúsneho kotúča s čepeľami reťaze. Naša ponuka obsahuje aj modely s inými priemermi.
- Precízne ostrenie reťaze
- Pre mnoho modelov
- Rýchle a spoľahlivé ostrenie
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Brúska na reťaz |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Hĺbka produktu | 101 mm |
| Priemer produktu | 5,6 mm |
| Šírka produktu | 52 mm |
| Výška produktu | 20 mm |
| Hmotnosť produktu | 10 g |
| Farebná skupina | Ružová |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364045006 |

1850 + recenzí








