DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Strojček na silikón AC 134 jedwab 310 ml
Strojček na silikón AC 134 jedwab 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Strojček na silikón AC 134 jedwab 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón je produkt používaný pri dokončovacích prácach v kúpeľni - používa sa na utesnenie prvkov zo skla, keramiky a eloxovaného hliníka. Pretože je vodotesný, môžete ho použiť na škárovanie škár medzi sanitárnym zariadením a povrchom steny. Hladký spoj sa ľahko udržuje v čistote.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je produkt, ktorý sa používa pri obkladoch stien a podláh keramickými dlaždicami. Funguje dobre ako spoj medzi keramickými a sklenenými prvkami inštalovanými v miestnostiach vystavených priamemu vplyvu tečúcej vody - je jej plne odolný. Môže sa použiť aj na povrchy vyrobené z eloxovaného hliníka. Preto ho môžete použiť napríklad na utesnenie inštalačných otvorov vo vnútri sprchovej kabíny alebo vyplnenie medzery medzi stenou a drezom v kuchyni. Produkt je účinný a jeho balenie sa ľahko používa. Keďže po aplikácii rýchlo schne, práca na dokončení kúpeľne či kuchyne bude rýchla a efektívna. Aplikáciu ešte uľahčí nábojová pištoľ.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 31 ml |
| Farba | Hodváb |
| Kód produktu | 8022452074486 |

1850 + recenzí









