DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Tester farby Beckers Vaggfarg Color rozmarín 0,05 l
Tester farby Beckers Vaggfarg Color rozmarín 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tester farby Beckers Vaggfarg Color rozmarín 0,05 l3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tester rozmarínových farieb Beckers Vaggfarg Color vám umožní posúdiť, či sa tento odtieň zelenej s matnou povrchovou úpravou hodí do interiéru, ktorý renovujete. Farba je odolná voči škvrnám a natretý povrch je možné umývať za mokra. Produkt odporúča Poľská alergologická spoločnosť. Pre svoje prednosti sa často vyberá do domovov, kde žijú deti.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete odtieň farby dokonale zladiť s kompozíciou interiéru, vyberte si tester farieb Beckers Vaggfarg Color rozmarín 50 ml. Malé balenie vám umožní skontrolovať na stene alebo strope renovovanej miestnosti, či tento odtieň zelenej s matným povrchom bude dobrou voľbou. Farba sa vyznačuje veľmi dobrou kvalitou, trvácnosťou a farebnou stálosťou. Je odolný voči škvrnám a možno ho umývať vodou. V kombinácii s tým, že ho odporučila Poľská alergologická spoločnosť, bude výbornou voľbou do interiérov, kde žijú malé deti. Tester rozmarínovej farby Beckers Vaggfarg Color sa ľahko nanáša valčekom alebo štetcom. Krátky čas schnutia vám umožní rýchlo posúdiť, či je vybraný odtieň ten správny.
- Estetický vzhľad
- Veľmi dobré aplikačné vlastnosti
- Odolný voči škvrnám
- Lakovaný náter odolný voči praniu
- Bohaté farby
- Odporúčané Poľskou alergologickou spoločnosťou
- Prípustná hodnota maximálneho obsahu VOC: max. 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 0,8 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Rozmarín |
| Kód produktu | 7311239511094 |

1850 + recenzí










