DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Tester farby Beckers Vaggfarg Farba minerálna 0,05 l
Tester farby Beckers Vaggfarg Farba minerálna 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tester farby Beckers Vaggfarg Farba minerálna 0,05 l3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tester minerálnych farieb Beckers Vaggfarg Color vám ponúka možnosť otestovať zaujímavý odtieň zelenej s matným povrchom na stene podľa vlastného výberu. Produkt sa ľahko aplikuje a rýchlo schne, čo vám umožní rýchlo posúdiť účinky podľa vášho výberu. Farba je odolná voči škvrnám a jej použitie odporúča Poľská alergologická spoločnosť.
Vlastnosti a výhody
Na posúdenie, či sa daný odtieň farby hodí do interiéru, ktorý renovujete, si namiesto plnohodnotného balenia vyberte minerálny tester farieb Beckers Vaggfarg Color 50 ml. Farba rýchlo schne, takže môžete rýchlo posúdiť účinky náteru a urobiť konečný výber. Tester môžete nanášať valčekom alebo štetcom. Farba je kvalitná, s čím ide ruka v ruke aj trvácnosť farby. Tento odtieň zelenej má matný povrch, vďaka čomu pôsobí veľmi elegantne. Tester minerálnych farieb Beckers Vaggfarg Color vytvára na lakovanom povrchu povlak odolný voči škvrnám. Vďaka tomu ho môžete umyť vodou. Farbu odporúča Poľská alergologická spoločnosť. Pokojne ho môžete vymaľovať aj v izbe alergika alebo citlivého človeka, akým je dieťa.
- Estetický vzhľad
- Veľmi dobré aplikačné vlastnosti
- Odolný voči škvrnám
- Lakovaný náter odolný voči praniu
- Bohaté farby
- Odporúčané Poľskou alergologickou spoločnosťou
- Odolný, krásny, umývateľný povrch; farba v priebehu času nezožltne; odporúčané Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 0,8 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Minerálne |
| Kód produktu | 7311239201094 |

1850 + recenzí










