DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Tester farby Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 0,05 l
Tester farby Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tester farby Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 0,05 l3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak si nie ste istí výberom konkrétnej farby laku, použite tester farby na svadobnú tortu Beckers Vaggfarg Color. Toto ekonomické riešenie vám umožní posúdiť vzhľad farby na konkrétnom povrchu. Výrobok je béžovej farby s matným povrchom. Natretý povrch môžete umývať za mokra. Farba je odolná voči škvrnám a odporúčaná Poľskou alergologickou spoločnosťou.
Vlastnosti a výhody
Pred konečným rozhodnutím je veľmi dôležité posúdiť zhodnú farbu stien a stropov a interiérového dizajnu. Tester farieb na svadobnú tortu Beckers Vaggfarg Color 50 ml vám umožní vymaľovať kúsok steny v renovovanej miestnosti a posúdiť odtieň v cieľovom svetle. Farba sa vyznačuje vysokou kvalitou a farebnou stálosťou. Je odolný - natretý povrch môžete voľne umývať vodou, aby zostal čistý. Vďaka tomu je farba ideálna pre domácnosti s deťmi. Tester farieb na svadobnú tortu Beckers Vaggfarg Color má matný povrch, ktorý pôsobí elegantne. Odporúča ho Poľská alergologická spoločnosť ako dobrú voľbu do interiérov obývaných citlivými ľuďmi a alergikmi.
- Estetický vzhľad
- Veľmi dobré aplikačné vlastnosti
- Odolný voči škvrnám
- Lakovaný náter odolný voči praniu
- Bohaté farby
- Odporúčané Poľskou alergologickou spoločnosťou
- Odolný, krásny, umývateľný povrch; farba v priebehu času nezožltne; odporúčané Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 0,8 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Svadobná torta |
| Kód produktu | 7311239350099 |

1850 + recenzí










