DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Tester farieb Beckers Vaggfarg Farebné akvárium 0,05 l
Tester farieb Beckers Vaggfarg Farebné akvárium 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tester farieb Beckers Vaggfarg Farebné akvárium 0,05 l3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tester akváriových farieb Beckers Vaggfarg Color je dobrým riešením, ak si nie ste istí farbou, ktorá bude dobre pôsobiť na stenu a strop v renovovanej miestnosti. Produkt rýchlo schne, takže výsledky lakovania uvidíte v krátkom čase. Lakovaný povrch je umývateľný. Farbu odporúča Poľská alergologická spoločnosť.
Vlastnosti a výhody
Tester akváriových farieb Beckers Vaggfarg Color 50 ml vám umožní posúdiť, či je daný odtieň modrej emulznej farby dobrou voľbou pre vymaľovanie konkrétnej miestnosti. Krátky čas schnutia vám umožní rýchlo vyhodnotiť efekt lakovania a rozhodnúť sa pre balenie v plnej veľkosti. Farba má matný povrch a je odolná voči umývaniu vodou. Navyše sa ním natretý povrch stáva odolným voči škvrnám. Toto riešenie je ideálne pre deti a malé zvieratá. Tester akváriových farieb Beckers Vaggfarg Color môžete nanášať valčekom alebo štetcom. Farba bola schválená Poľskou alergologickou spoločnosťou. Bude dobrou voľbou do interiérov, kde bývajú alebo sa zdržiavajú alergici.
- Estetický vzhľad
- Veľmi dobré aplikačné vlastnosti
- Odolný voči škvrnám
- Lakovaný náter odolný voči praniu
- Bohaté farby
- Odporúčané Poľskou alergologickou spoločnosťou
- Prípustná hodnota maximálneho obsahu VOC: max. 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 0,8 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Akvárium |
| Kód produktu | 7311239130097 |

1850 + recenzí










