DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Tester farieb Beckers Vaggfarg sever 0,05 l
Tester farieb Beckers Vaggfarg sever 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tester farieb Beckers Vaggfarg sever 0,05 l3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak máte záujem o sivú verziu stien alebo stropov vo vašom byte a kancelárii, tester farieb Beckers Vaggfarg sever vám umožní posúdiť, či šedý odtieň ladí so zvyškom aranžmánu. Farba je odolná a ľahko sa nanáša. Vďaka matnej povrchovej úprave odolnej voči škvrnám sa lakovaný povrch ľahko čistí - stačí ho umyť vodou. Produkt bol odporúčaný Poľskou alergologickou spoločnosťou.
Vlastnosti a výhody
Tester farby Beckers Vaggfarg north 50 ml je cenovo efektívny a dômyselný spôsob, ako posúdiť odtieň laku v reálnych podmienkach. Farbu z testera stačí naniesť na stenu alebo strop pomocou valčeka alebo štetca a po niekoľkých hodinách zistíte, či je to farba, ktorú hľadáte. Sivý odtieň s matným povrchom sa hodí do typicky škandinávskych interiérov, ale môžete ho kombinovať aj s modernými aranžmánmi. Tester farieb Beckers Vaggfarg north 50 ml má rovnaké vlastnosti ako produkt v balení plnej veľkosti. Farba je odolná voči škvrnám a trvácna. Lakované povrchy môžete umývať bez obáv zo straty farby. A čo viac, výrobok odporúča Poľská alergologická spoločnosť. Z tohto dôvodu dobre poslúži v spálni alergika, ale aj citlivého človeka, akým je dieťa.
- Vysoká kvalita
- Umývateľná povrchová úprava
- Odolný
- Odolný voči škvrnám
- Odporúčané Poľskou alergologickou spoločnosťou
- Prípustná hodnota maximálneho obsahu VOC: max. 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Beckers |
| Pokrytie | 0,8 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 - 5 hodín |
| Informácie o VOC | 1 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Maximálny čas schnutia nelepivý | 2 hodiny |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Severný pokoj |
| Kód produktu | 7311239680097 |

1850 + recenzí









