DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Tourpret blokátor vlhkosti 1 kg
Tourpret blokátor vlhkosti 1 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tourpret blokátor vlhkosti 1 kg3-7 dní23,48 €19,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Blokátor vlhkosti je produkt určený na zabránenie vytváraniu vlhkosti na stropoch a stenách vonku aj vo vnútri budov. Prípravok sa používa aj na opravu mikrotrhlín, vytvorenie pružného náteru a ochranu následných vrstiev farby alebo tapety proti vlhkosti. Prostriedok je možné nanášať štetcom alebo valčekom bez riedenia
Vlastnosti a výhody
Blokátor vlhkosti je prípravok používaný na zabránenie vplyvu vlhkosti na stropy a steny, vnútorné aj vonkajšie. Moderná receptúra produktu znamená, že blokátor je určený aj na opravu povrchových mikrotrhlín. Môže sa použiť na ochranu stien poškodených vlhkosťou a účinne blokuje nepriaznivé účinky tohto faktora. Hustá konzistencia dôkladne pokrýva povrch a vytvára silný a pružný akrylový náter. Každá vrstva je vysoko odolná voči vonkajším a mechanickým faktorom. Prípravok je možné nanášať štetcom alebo valčekom bez predchádzajúceho riedenia. Vďaka ľahkej a rýchlej aplikácii blokátora ľahko ochránite farbu pred odlupovaním a proti odlupovaniu tapiet vplyvom vlhkosti.
- Zabraňuje účinkom vlhkosti
- Umožňuje odparovanie vody
- Vytvára pružný povlak
- Na opravu mikrotrhlín
- Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
- Hmota v konzistencii hustej farby na ochranu stien poškodených vlhkosťou; produkt vytvára pružnú vrstvu, ktorá chráni vnútorné a vonkajšie povrchové úpravy
- Rozmery balenia: 13 x 11,4 x 11,4 cm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 1 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 3178310010525 |

1850 + recenzí








