DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Farby do kuchyne a kúpeľne
- V33 Easy Hydro-Barrier farba ivory 2 l
V33 Easy Hydro-Barrier farba ivory 2 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
V33 Easy Hydro-Barrier farba ivory 2 l3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaná farba je určená na nátery stien v miestnostiach vystavených vlhkosti – je teda zaujímavou alternatívou k tradičným keramickým obkladom v kuchyniach či kúpeľniach. Odtieň ivory je jemný, preto je vhodný na vytváranie rôznych aranžmánov. V ponuke sú aj ďalšie farby tejto značky.
Vlastnosti a výhody
Easy Hydro-Bariera farba je prípravok s vynikajúcou funkčnosťou a vysokými dekoratívnymi vlastnosťami. Vytvára na stenách povlak, ktorý dokonale odoláva škodlivým vplyvom vody, preto ho možno s úspechom použiť v kuchyniach a kúpeľniach namiesto obkladov. Je tiež odolný voči oderu a praniu, takže prípadné nečistoty odstránite rýchlo a bez rizika zafarbenia. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku sa odporúča naniesť 2 vrstvy prípravku – možno nanášať valčekom, štetcom alebo pištoľou. Jemná farba ivory dodá okoliu elegantný charakter a rozžiari aranžmán. V našom sortimente nájdete aj ďalšie farebné varianty produktu, takže si svoj byt môžete dokončiť podľa vlastnej predstavy.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 3 g/l |
| Pokrytie | 24 m² |
| Spotreba na liter | 12 m²/l |
| séria | Hydro-bariéra |
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Informácie o VOC | 140 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Minimálna teplota aplikácie | 12 °C |
| Kapacita (l) | 2L |
| Typ riedidla | Voda |
| Farba | Slonovina |
| Kód produktu | 3153895078566 |

1850 + recenzí









