DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Vanito Ceramstic glazovaná kamenina 120 x 60 cm leštená 1,44 m2
Vanito Ceramstic glazovaná kamenina 120 x 60 cm leštená 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vanito Ceramstic glazovaná kamenina 120 x 60 cm leštená 1,44 m23-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pre elegantné dotvorenie kúpeľne alebo terasy použite leštenú glazovanú kameninu Vanito Ceramstic. Vďaka zrezaným hranám obkladu znížite hrúbku škár na minimum. Ich veľký a lesklý povrch vám umožní pokryť podlahu hladkým, rovným povrchom. Predajne Castorama ponúkajú aj menšie veľkosti kameniny zo série Vanito.
Vlastnosti a výhody
Ak vám záleží na efektnom usporiadaní dlaždíc, vyberte si veľkoformátovú glazovanú kameninu Vanito Ceramstic 120 × 60 cm, leštenú 1,44 m2. Vďaka veľkému rozmeru dlaždíc sú škáry medzi nimi menej časté a menej viditeľné. Výhodné sú aj rektifikované hrany, ktoré spôsobujú malé rozdiely vo veľkosti medzi jednotlivými kusmi. Leštená glazovaná kamenina Vanito Ceramstic má moderný vzhľad, imituje svetlé mramorové povrchy s ozdobným vzorom. Lesklá keramická dlažba krásne odráža slnečné svetlo. Dlaždice značky Keramstic sú tiež mrazuvzdorné a oteruvzdorné, čo umožňuje ich použitie ako v interiéri, tak aj pred budovami alebo v záhrade. Ak sa chcete dozvedieť o ďalších vzoroch a farbách alebo zvoliť menšie dekoračné obklady, pozrite si ponuku značky Castorama.
- Moderný dizajn
- Rektifikované hrany
- Lesklý povrch
- Veľký formát
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 7 mm |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Modrá calacatta |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Vanita |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykové |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180139931 |

1850 + recenzí








