DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Vanito Ceramstic glazovaná kamenina 60 x 60 cm leštená 1,44 m2
Vanito Ceramstic glazovaná kamenina 60 x 60 cm leštená 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vanito Ceramstic glazovaná kamenina 60 x 60 cm leštená 1,44 m23-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Leštená glazovaná kamenina Vanito Ceramstic vám umožní vytvoriť podlahu v budove aj mimo nej. Výrobok je veľmi trvácny, odolný voči poveternostným vplyvom a navyše spĺňa normy oteru triedy PEI 3. Vďaka tomu si zachováva svoj jedinečný vzhľad aj v náročných podmienkach a pri častom používaní.
Vlastnosti a výhody
Keramická glazovaná kamenina Vanito Ceramstic 60 x 60 cm, leštená 1,44 m2 vám umožní vytvoriť jedinečný povrch podlahy doma, na terase a balkóne. Výrobok je leštený do úzkych škár, čo znamená, že medzi prvkami mozaiky nie sú prakticky žiadne medzery. Tento model bude vyhovovať miestam zariadeným v modernom štýle. Glazovaná kamenina Vanito Ceramstic je odolná voči poveternostným vplyvom, ako sú nízke teploty a zrážky. Vďaka tomu sa s ním veľmi dobre pracuje na terase a balkóne bez obáv, že sa rýchlo poškodí. Okrem toho výrobok spĺňa štandardy triedy oteru PEI 3, čo znamená, že si zachováva svoj jedinečný vzhľad aj pri intenzívnom používaní. V ďalších ponukách Castorama nájdete ďalšie modely zo série Vanito
- Moderný dizajn
- Rektifikované hrany
- Brúsené pre úzke škáry
- Lesklý povrch
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela, zlatá, modrá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| séria | Vanita |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykové |
| Kód produktu | 5907180139955 |

1850 + recenzí








