DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Veľkoformátová doska Star Dust 2650 x 1230 x 4 mm 3,26 m2
Veľkoformátová doska Star Dust 2650 x 1230 x 4 mm 3,26 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Veľkoformátová doska Star Dust 2650 x 1230 x 4 mm 3,26 m23-7 dní305 €247,97 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Veľký formát 2650 x 1230 x 4 mm
- Vodotesný produkt, môže byť inštalovaný vo vlhkých priestoroch (kúpeľne, sauny, sprchovacie kabíny) a suchých priestoroch (obývacia izba, kuchyňa, spálňa atď.)
- Možnosť lepenia na rôzne druhy povrchov, napr.betón, sadrokartón, staré obklady, OSB dosky
- Jednoduchá, rýchla a čistá montáž
- Produkt je možné použiť s vybranými systémami, napr. „skryté dvierka“, nábytkové čelá v kúpeľniach a dekoratívny panel medzi kuchynskými skrinkami a doskou
- Hygienické, funkčné a odolné voči nečistotám
- Rozmerovo stabilný, čo umožňuje použitie v slnečných miestnostiach, ako je oranžéria
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dekoratívny stenový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Dĺžka produktu | 2650 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Šírka produktu | 1230 mm |
| séria | Rock The Wall |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Nástroje potrebné na montáž | Kotúčová píla s vodidlom, rezací kotúč (odporúčané kotúče s veľkým počtom zubov: napr. 165 m), univerzálny nôž, priamočiare ostrie, zvinovací meter, ceruzka, dištančné podložky, spony na vyrovnávanie dlaždíc, stierka na lepidlo, stláčačka nábojníc, dierková píla, priamočiara píla, zostava chápadla |
| Názov/číslo modelu | RTW4120RPTX |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Hmotnosť (kg) | 27 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Viacfarebné |
| Materiál | Kamenný polymérový kompozit (SPC) |
| Kód produktu | 5907501812604 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











