DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Viacúčelové náradie Dremel F0132050JA
Viacúčelové náradie Dremel F0132050JA
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Viacúčelové náradie Dremel F0132050JA3-7 dní92,80 €75,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Multináradie Dremel F0132050JA je ideálne na leštenie a čistenie povrchov. Zariadenie môžete použiť aj na gravírovanie. Ľahký kompaktný model s dlhým káblom vám poskytne pohodlie pri práci. Rozmanitosť hrotov, ktoré sú súčasťou sady, zvyšuje funkčnosť zariadenia. Sada obsahuje gravírovaciu frézu.
Vlastnosti a výhody
Multifunkčné náradie Dremel F0132050JA využijete vo svojej domácej dielni. Produkt môžete použiť pri DIY. Model je ideálny pre ručné práce. Pomocou nástroja môžete vytvárať vzory v drevených plátkoch. Na sklo si môžete vygravírovať aj ľubovoľný nápis. Zariadenie bude slúžiť na čistenie a leštenie povrchu. Zariadenie má kompaktný, ľahký dizajn, ktorý zaisťuje pohodlie pri práci. Kábel je dlhý, takže vás neobmedzuje v pohybe. Multifunkčné náradie Dremel F0132050JA sa dodáva s viacerými bitmi. Tieto prvky zvyšujú funkčnosť zariadenia. Súprava s prístrojom obsahuje okrem iného aj gravírovaciu frézu a brúsny pás. Pozrite si aj ďalšie nástroje Dremel.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Systém tlmenia vibrácií | Nízke vibrácie |
| Výkon vo wattoch | 9 W |
| Napájacie napätie | 100 – 240V |
| Kód produktu | 8710364080182 |

1850 + recenzí










