DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Prípravky na ošetrenie dreva
- Impregnácie na drevo
- Vidaron antracitová impregnácia dreva 4,5l + 11%
Vidaron antracitová impregnácia dreva 4,5l + 11%
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vidaron antracitová impregnácia dreva 4,5l + 11%3-7 dní50 €40,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vidaron antracitová impregnácia dreva 4,5 l + 11% je prípravok na ochranný a dekoratívny náter dreva v exteriéri a interiéri. Vďaka nemu môžete zvýrazniť krásu prírodného dreva. Prípravok ich impregnuje, spevňuje a chráni pred ničivými poveternostnými vplyvmi, plesňami a riasami. Pozrite si ďalšie impregnácie tejto značky v našom obchode!
Vlastnosti a výhody
Hľadáte univerzálnu impregnáciu dreva, ktorá spoľahlivo ochráni prvky vo vnútri aj vonku? Máme presne to, čo potrebujete! Vidaron antracitová impregnácia dreva 4,5 l + 11% je moderný prípravok, ktorý hlboko preniká do dreva a spevňuje ho. Používa sa na nátery vonkajších a vnútorných prvkov stavebného stolárstva, krokiev, latí, krovov, drevených obkladov budov, altánkov, plotov a záhradnej architektúry. Pre dosiahnutie uspokojivého efektu naneste aspoň 2 vrstvy. Impregnácia dreva Vidaron antracit dokonale chráni pred škodlivými vplyvmi poveternostných podmienok. Aktívne zložky vytvárajú povlak proti plesniam a riasam. Kapacita balenia produktu je 55 m2.
- Impregnuje, spevňuje, chráni a zdobí
- Obsahuje povrchovú ochranu Teflon™
- Chráni drevo pred poveternostnými vplyvmi
- Náter je odolný voči zamodraniu, plesniam a riasam
- Zvýrazňuje krásu prírodného dreva
- Zvýšená vodeodolnosť - obsahuje vosk
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Impregnácia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Vidaron |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 700 g/l |
| Pokrytie | 55 m² |
| Spotreba na liter | 11 m²/l |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Ochranný čas | 6 rokov |
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Informácie o VOC | 700 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Spôsob aplikácie | Štetec, ponor alebo valček |
| Objem | 5000 ml |
| Hmotnosť (kg) | 4,5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5903973224082 |

1850 + recenzí








